Wybieramy program do faktur na 2014 rok

Program do Faktur z Magazynem

Program do Faktur z Magazynem

Zbliżający się koniec roku, jest to dobry okres na zakup nowego programu do faktur na 2014 rok.

W tym artykule przedstawię Państwu dwa programy do fakturowania firmy Mega-Tech, są to Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Programy bardzo podobne lecz wersja Handel jest bardziej rozbudowana dzięki czemu możemy sami zadecydować który program będzie dla nas bardziej odpowiedni. To co charakteryzuje programy firmy Mega-Tech to prosta obsługa i funkcjonalność.

Pobierz demo Faktura Small Business
Pobierz demo Faktura Small Business Handel

Zakupując nowy program musimy mieć możliwość przeniesienia naszych dotychczasowych danych ze starego programu, i tutaj na pomoc idzie nam moduł importu klientów i towarów. Dzięki tej funkcji możemy bez problemu przenieść klientów i towar z naszego starego programu do nowego. Jedyny warunek który musi spełniać nasz stary program to posiadać możliwość exportu do exela lub formatu csv.

Program do Faktur

Program do Faktur

Jeżeli chodzi o przeniesienie wcześniej wystawionych faktur, niestety tego nie da się zrobić. Każdy program ma swoją strukturę danych, ale nie ma co się tym przejmować bo przecież zaczynamy fakturowanie od nowego roku 2014.

Przed zakupem musimy wybrać która wersja dla nas będzie najlepsza Faktura Small Business czy opcja Handel. Jeżeli nie potrzebujemy prowadzić kartoteki zakupów i magazynu oraz nie są nam potrzebne dokumenty kasowe to bez problemu możemy wybrać tańsze rozwiązanie jakim jest Faktura Small Business… Jeżeli natomiast potrzebujemy pilnować stanów towarów w magazynie oraz prowadzić kartotekę zakupów to należy wybrać wersję bardziej rozbudowaną Handel.

Programy mają możliwość generowania różnego rodzaju analiz i zestawień dzięki czemu będziemy mogli kontrolować dochody naszej firmy oraz wydatki w przypadku wersji handel. Programy pozwalają także na przygotowanie i wydrukowanie Ewidencji VAT, która jest dużym ułatwieniem dla biur księgowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wersjami demo które można pobrać ze strony:

http://www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur.html

 

Dodaj komentarz