Program do rachunków darmowy

Program do rachunków darmowy to zazwyczaj serwisy oferujące wystawianie rachunków za darmo. Ale jak pewnie domyślasz się nikt za darmo nie udostępnia aplikacji do wystawiania rachunków. Zazwyczaj w takich serwisach Internetowych dostajemy możliwość wystawiania rachunków za darmo z ograniczeniem ilościowym np. dwa rachunki na miesiąc.

A co wtedy, jeżeli zaczniemy potrzebować wystawiać więcej rachunków? Będziemy zmuszeni wykupić abonament miesięczny lub roczny, lub zrezygnować z ich oferty i na nowo szukać programu do rachunków. Proponuje się zastanowić czy warto korzystać z takich rozwiązań. Dodatkowo w aplikacjach dających możliwość wystawiania rachunków przez Internet nasze dane są narażone na wgląd osób trzecich. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że do naszych informacji o klientach, towarach i naszej sprzedaży mają wgląd administratorzy takiego serwisu.

– Czy chciałbyś by ktoś obcy widział ile zarabiasz?
– Po ile sprzedajesz dane Produkty?
– Lub miał wgląd do danych twoich klientów?

Za pewnie nie, bo są to dane, których każda Firma strzeże.
W programie do rachunków „Rachunek Small Business” TWOJE dane są bezpieczne, bo są na twoim komputerze i nikt nie ma do nich wglądu.

Dodaj komentarz