Program do rachunków 2015

Każdy przedsiębiorca dobrze wie, że co roku zmieniają się przepisy dotyczące podatku od towarów i usług, czego częstym skutkiem jest konieczność zamiany starego programu do fakturowania na nowy. W roku 2015 taka konieczność była spowodowana zmianami we wszystkich stawkach podatku VAT.

Zobacz ofertę na programy do rachunków

Zobacz ofertę na programy do rachunków

Zazwyczaj przedsiębiorcy nie mający prawa do wystawiania faktur, którzy posługują się wyłącznie rachunkami, nie muszą się przejmować zmianami w podatkach aż tak bardzo. Niemniej bardzo często też na ich poletku pojawiają się zmiany na tyle duże, że program do rachunków 2014 nie może być tą samą aplikacją, z której korzystali w 2015 roku.

Dokładne śledzenie poczynań ustawodawcy w tym względzie jest dość trudne dla najmniejszych przedsiębiorców, którzy do kwestii rachunków podchodzą dość mechanicznie. Lepiej jest zaopatrzyć się w profesjonalny program do fakturowania z funkcją wystawiania rachunków, który na bieżąco będzie aktualizowany przez jego twórców tak, by użytkownik zawsze pracował na prawidłowej wersji.

Dodaj komentarz