Program do fakturowania bezpłatny

Czy program do fakturowania bezpłatny musi być kiepskiej jakości? Na pewno nie ten produkowany przez naszych programistów. My dokładamy wszelkich starań by testowa wersja naszej aplikacji była najlepszą możliwą reklamą produktu podstawowego.

W naszej firmie wyznajemy filozofię, że nie należy nigdy kupować kota w worku.

Uważamy, że inni przedsiębiorcy także nie są zbyt skłonni by decydować się na niesprawdzone produkty, zwłaszcza tak ważne dla ich firm jak narzędzia fakturujące. Właśnie dlatego powstała testowa wersja naszej aplikacji fakturującej. Jest ona tak podobna do wersji podstawowej jak to tylko możliwe by dać wszystkim naszym klientom możliwość zapoznania się z jej funkcjami i ergonomiką korzystania.

Wybierając podstawową wersję naszej aplikacji nie musisz się też bać, że będzie ona w jakikolwiek sposób nieaktualna lub niesprawna. Wielu naszych konkurentów traktuje testowe wersje swoich programów po macoszemu rozwijając w sposób dalece niewystarczający. My działamy zupełnie inaczej – rozwijamy jeden program, który następnie tylko dostosowujemy odpowiednio tak by powstały różne jego wersje. Sprawdź go sam – to przecież nic nie kosztuje!

Dodaj komentarz