Program do fakturowania 2015

każdym nowym rokiem zmieniają się w naszym kraju przepisy. Ba! Czasami urzędnicy nie czekają do pierwszego stycznia kolejnego roku by uszczęśliwić nas nowymi zmianami, które nieraz wywracają do góry nogami cały dotychczasowy ład prawny. I nie tylko ład prawny bo do rangi symbolu urosły już przecież słynne przepisy dotyczące krzywizny bananów lub uznawania marchewki za owoc taki sam jak pomarańcza albo jabłko. Dla konsumenta jest to co najwyżej ciekawostka ale my, przedsiębiorcy, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zwykle takie dziwaczne zmiany prawa bezpośrednio przekładają się na praktykę prowadzeni naszej działalności. W końcu firma, która prowadzi sprzedaż tych owoco-warzyw będzie musiała wystawiać teraz faktury w inny sposób.

Powyższy przykład to jednak wciąż bardziej ciekawostka niż realna zmiana. Dużo gorsze są nowelizacje drobnych przepisów, które w najdziwniejszych miejscach potrafią wprowadzić niezauważalny przecinek do ustawy, który istotnie zmieni jej brzmienie. Potrafi się to odbić na sposobie naliczania podatków i wystawiania faktur chociaż my, zapracowani i zajęci przecież swoimi sprawami przedsiębiorcy, możemy tego nawet nie zauważyć. W tym miejscu powinien ratować nas dobry program do fakturowania 2015, który sam z siebie wprowadzi odpowiednie zmiany do dokumentów i sposobu naliczania podatku.

Naturalnie nikt nie oczekuje by aplikacja sama monitorowała Dziennik Ustaw i przekształcała się odpowiednio. Reakcji oczekujemy od twórcy programu. I my właśnie gwarantujemy, że oferowana przez nas aplikacja zawsze i wszędzie uwzględniać będzie wszelkie nawet najdrobniejsze zmiany w prawie. Z naszym programem do fakturowania można spać spokojnie mając przynajmniej ten jeden problem z głowy

Dodaj komentarz