Program do faktur za darmo

Najlepiej by było mieć wszystko za darmo. Wizja naprawdę przyjemna – mieć coś, i nie musieć na to zapracować. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że w życiu czegoś takiego nie ma a nawet jeśli jest to okazuje się być niezgodne z prawem. Tak to już jest. Jednak nie do końca. Czasami różni ludzie mogą mieć interes w tym, żeby dać nam coś za darmo. W biznesie tym oczywiście nie będzie altruizm lecz chęć pozyskania klienta bardzo dobrego klienta w przyszłości kosztem utraty zysków od miernego klienta teraz.

Program do faktur za darmo warty uwagi to zawsze aplikacja zbudowana na podstawie programu komercyjnego. Praktycznie we wszystkich wypadkach jej wygląd i sposób pracy w niczym nie różni się od wersji podstawowej a nałożone na nas ograniczenia są tak skonstruowane by firmy działające w skali mikro ich nawet nie zauważyły a już choćby małe firmy nie miały zupełnie z tych darmowych wersji żadnego pożytku.

Bardzo szybko wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa taki program do fakturowania zaczyna nie wystarczać i trzeba zdecydować się na ofertę komercyjną. Jaki program wybierze przedsiębiorca – ten, który dobrze zna i do dawna na nim pracuje czy ten, którego będzie się miesiąc uczyć? Odpowiedź jest dość prosta.

Dodaj komentarz