Program do faktur – Faktura Small Business

Faktura Small Business to program do faktur. Został stworzony w 2008 roku i jest rozwijany do dnia dzisiejszego. Dzięki doświadczeniu i sugestią klientów powstał całkiem ciekawy program do faktur. Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś się z nim zapoznać to koniecznie pobierze wersje demo programu i przekonaj się sam, że warto zakupić program Faktura Small Business. Nasz program został wyróżniony przez takie serwisy jak:

  • instalki.pl – internetowy Portal z programami
  • pobierz.pl – internetowy Portal z programami
  • TaxFin.pl – Internetowy Portal podatkowy

Dzięki programowi do faktur „Faktura Small Busines” zaoszczędzisz tracenie czasu na ręczne wypisywanie faktur, dodatkowo każda wystawiona faktura pozostaje w systemie, mamy do niej wgląd nawet po paru latach. Dzięki takiej funkcji możemy w szybki sposób podejrzeć faktury Klienta i np. sprawdzić, po jakiej cenie sprzedawaliśmy ostatnio towar. Dodatkowo każdemu klientowi można przypisać indywidualny rabat ogólny lub do wybranych towarów.

Podczas wystawiania faktury możemy skorzystać z szybkiego szukania Klienta:
– Wpisując jego nip i zatwierdzając enterem, klient automatycznie jest wczytywany do faktury
– wchodząc w kartotekę klientów i szukając po: nazwie, nipie, adresie
Dodatkową funkcją w kartotece klientów jest po lewej stronie belka z alfabetem, dzięki której możemy przeskoczyć do klientów zaczynających się na daną literę.

Pobierz demo programu do faktur a przekonasz się, że warto kupić nasz program…

Dodaj komentarz