Jaki program do fakturowania

Skoro wszedłeś na tą stronę, drogi przedsiębiorco, oznacza to, że zastanawiasz się jaki program do fakturowania wybrać dla swojej działalności gospodarczej. Dowiadujemy się o Tobie też tego, że nie jesteś przedsiębiorcą z przypadku lecz poważnym graczem chociaż może dopiero rozkręcasz swoją firmę. Wiemy to stąd, że starasz się znaleźć wiedzę o najlepszych aplikacjach do fakturowania dostępnych na polskim rynku. Pozwól, że pomożemy Ci w tym zadaniu opisując kilka najważniejszych funkcji, które naszym zdaniem powinien posiadać odpowiedni dla Ciebie program do fakturowania. Tak się też akurat składa, że nasze narzędzie fakturujące wszystkie z nich posiada! Ale po kolei.

Przede wszystkim musisz mieć możliwość tworzenia baz danych tak klientów jak i towarów czy usług, które sprzedajesz/oferujesz. Jest to bardzo ważne bo inaczej musiałbyś za każdym razem wypisywać wszystkie dane ręcznie co oczywiście zajmuje dużo czasu. Z naszym programem wystarczy podać te dane tylko raz i wszystko zostanie automatyczne zapisane w programie, po czym wystarczy tylko przywołać odpowiednią nazwę by informacje same wpisały się do formularza.

Niezbędne są ponadto podstawowe funkcje analityczne. I te proste i te bardziej złożone. Niektóre programy na rynku nie są w stanie przykładowo samodzielnie wyliczać podatku lub innych sum, które muszą znaleźć się na fakturze. My byśmy się chyba spalili ze wstydu w takiej sytuacji. Nasz program nie tylko wykonuje wszystkie obliczenia ale także zapisuje je potem z całymi fakturami w bazie danych i pozwala wykonywać proste lub bardziej złożone (w zależności od Twoich potrzeb i wersji aplikacji) raporty na temat sprzedaży i ogólnie wystawianych faktur.

Zapoznaj się dokładnie z wersjami naszej aplikacji i zdecyduj, która z nich najbardziej odpowiada profilowi Twojej firmy.

Dodaj komentarz