Faktury plus

Nowoczesne aplikacje do fakturowania to coś więcej niż tylko proste, wręcz mechaniczne programy do wystawiania faktur. Pakowane są w nie moduły, które swoją obecnością wręcz zaskakują. Faktury plus rachunki i paragony to absolutna podstawa, która jest wszędzie ale przy wyborze programu dla nas powinniśmy jeszcze szukać dodatkowych opcji.

Najprostszą rozbudową klasycznych programów do fakturowania są moduły magazynowe. W wersji podstawowej pozwalają one śledzenie stanów magazynowych i ich aktualizację na bieżąco. W ten sposób również wszystkie komputery w firmie mogą posiadać aktualny stan magazynowy. Idąc w tym kierunku o krok dalej, można wystawiać wszystkie dokumenty magazynowe, dzięki czemu jeden program zapewnia wsparcie dla całej gospodarki towarowej.

Kolejny element to narzędzia analizy produkujące potencjalnie bardzo szerokie i szczegółowe analizy rynkowe w oparciu zaledwie o zarchiwizowane faktury. Dostarczają one informacje o zasięgu rynków zbytu na dane towary jak również informują o towarach, które najlepiej się sprzedają. Jeszcze inny element, bardzo podobny do analiz marketingowych to analizy księgowe, które pomagają przy sporządzaniu rozliczeń księgowych.

Dodaj komentarz