Faktura VAT wzór doc

Potrzebny ci jest wzór faktury VAT w postaci pliku .doc? W zasadzie mógłbyś go od nas otrzymać lecz dając Ci go, nie mielibyśmy czystego sumienia. Szukanie w Internecie frazy „faktura VAT wzór doc” oznacza, że nie korzystasz z żadnego programu do fakturowania tylko wystawiasz dokumenty za pomocą pakietu biurowego – edytora tekstu, który nie został stworzony z myślą o wystawianiu faktur. Oczywiście możesz pozostać przy obecnym sposobie wystawiania faktur ale pomyśl co tracisz!

Jeśli zdecydujesz się na fakturowanie z naszym programem Mega Tech to przede wszystkim nie będziesz musiał martwić się o kwestie prawne. Wszystkie faktury, które drukujesz za pomocą programu do edycji tekstu, są Twoimi tworami opartymi zazwyczaj na szablonach znalezionych gdzieś w Internecie. Czy jesteś w stanie sam przed sobą poświadczyć, że są one na 100% prawidłowe? Co się stanie jeśli jednak nie są? Jest to dość prawdopodobna ewentualność zawłaszcza przy bardziej skomplikowanych fakturach. Umieszczone w programie Mega Tech wzory faktur zawsze odpowiadają normom prawa, co gwarantuje nasz zespół. Masz ten jeden problem z głowy.

Co więcej, edytor tekstu w żaden sposób nie będzie w stanie powadzić ewidencji dokumentów w nim tworzonych. Możesz co najwyżej zapisywać osobno każdy z nich ale wyszukiwanie czegokolwiek w takiej sytuacji jest pracą naprawdę herkulesową.

Z Mega Tech nawet nie będziesz musiał o tym myśleć gdyż automatycznie zostanie stworzona dla Ciebie cała baza faktur, w której będziesz mógł się poruszać korzystając z bardzo prostych form wyszukiwania. Za pomocą kilku kliknięć znajdziesz wszystkie faktury wystawione dla jednego odbiorcy, dotyczące jednego klienta a nawet będziesz w stanie przeanalizować za ich pomocą sprzedaż, na przykład pod kątem terytorialnego zasięgu sprzedaży.

Dodaj komentarz