Faktura VAT brutto wzór

Nie jesteś pewny jak powinien wyglądać wzór faktury brutto? Cóż, gdybyś wiedział dokładnie jaką postać powinna mieć taka faktura to raczej nie poszukiwałbyś w wyszukiwarce internetowej frazy „faktura VAT brutto wzór”. Twoje poszukiwania są jednak zakończone i to zakończone z sukcesem. Oferowany przez naszą firmę program do fakturowania Mega Tech znany jest z tego, że posiada w swojej bazie wzorów szablony praktycznie wszystkich dokumentów, które mogą być potrzebne w prowadzeniu działalności gospodarczej takiej jak Twoja.

Korzystanie z naszej aplikacji fakturującej da Ci pewność, że zawsze kiedy będziesz potrzebował jakiegoś rodzaju faktury, także faktury PRO-forma, nie będziesz musiał przeszukiwać zasobów Internetu w celu znalezienia jej szablonu tylko będziesz mógł skorzystać z dostarczonej wraz z programem bazy wzorów. Jest ona zawsze aktualna gdyż nasi pracownicy na bieżąco śledzą zmiany w prawie i dostosowują wszystkie moduły programu do aktualnych przepisów.

Sporządzenie samego dokumentu też jest bardzo proste. Wystarczy tylko wybrać właściwy jego rodzaj, wypełnić podstawowe pola takie jak informacje o kontrahencie i podstawowe dane usługi/towaru, pozwolić programowi obliczyć wszystkie pozostałe wartości i już można drukować. Jeśli w dodatku wystawiamy fakturę znanemu już klientowi to jego dane możemy pobrać bazy danych klientów, która tworzy się automatycznie w czasie wystawiania faktur lub możemy ją kreować samodzielnie. Podobnie sprawa ma się z informacjami o towarze.

Dodaj komentarz