Faktura mac

Rozwój technologiczny coraz bardziej przyspiesza ale niestety nie idzie to w parze z kompatybilnością oprogramowania, czyli mówiąc po polsku – możliwością uruchamiania programów na różnych komputerach. W praktyce wygląda to tak, że jeśli kupiliśmy jakiś program na platformę Windows to istnieje bardzo mała szansa, że będziemy go mogli uruchomić na komputerze, którego systemem operacyjnym jest Linux albo MacOS nie wspominając już nawet o różnych dużo bardziej egzotycznych konfiguracjach.

Faktura MAC to w tym momencie wyzwanie zdecydowanie największe. Osoby, które chcą korzystać z produktów firmy Apple ze względu na ich bardzo liczne niewątpliwe walory mają poważny problem bo ta platforma nie jest zbyt popularna w naszym kraju zwłaszcza wśród małych przedsiębiorców, którzy liczą się z każdym groszem.

Niemniej można już znaleźć coraz więcej programów produkowanych albo tylko na tą platformę albo posiadających tak zwane porty czyli wersje, które można na niej uruchamiać. Oczywiście opcją pozostaje także korzystanie z portali oferujących tworzenie faktur w Internecie za pomocą specjalnego apletu działającego w przeglądarce internetowej lecz jest to rozwiązanie dość kosztowne.

Dodaj komentarz